Dom ProduktyPatch cord światłowodowy

IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors

IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors
IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors

Duży Obraz :  IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Dongguan China
Nazwa handlowa: Qingying or QY
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: Outdoor Indoor SC UPC Connectors Do światłowodowego kabla Patch Patch
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 20SZT
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 2000 sztuk / sztuk dziennie Przygotowanie materiału Czas: 3 dni (lub zapas) Czas produkcji i montażu
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 50000pcs na tydzień

IEC 60794-2-10 / 11 Kabel światłowodowy Patch Cable Outdoor / Indoor SC UPC Connectors

Opis
Kurtka: PVC / LSZH Włókna typu: OM1 (62,5 / 125), OM2 (50/125)
Ferrule Endface:: UPC / APC Typ złącza:: SC UPC
Długość kabla: 1 / 1,5 / 3/5/10 / 20m lub niestandardowe Catagory: Złącza światłowodowe
Średnica zewnętrzna kabla:: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm Nazwa modelu: Outdoor Indoor SC UPC Connectors Do światłowodowego kabla Patch Patch
High Light:

fiber optic jumper cables

,

single mode patch cord

Klucz służy również do powtarzalnego wyrównania włókien w optymalnej pozycji minimalnej straty.

Dostępne są również wersje wielomodowe tego złącza.

Outdoor Indoor SC UPC Connectors Do światłowodowego kabla Patch Patch

Opis produktu

Włókno światłowodowe w użyciu nie nadmierne zginanie i uzwojenie, to zwiększy tłumienie światła w procesie transmisji. Zworka światłowodu po użyciu musi służyć do ochrony światłowodu, pył i olej mogą uszkodzić sprzęgło światłowodu.

Ta ceramiczna końcówka o wysokiej precyzji wyposażona jest w blokadę przeciwobrotową, redukującą uszkodzenia włókien czołowych i czułość światłowodu w zakresie obrotów.

Oba końce długości modułu nadawczo-odbiorczego światłowodu muszą być spójne, to znaczy dwa końce światłowodowego modułu światłowodowego muszą mieć tę samą długość fali, a prostą metodą dyskryminacji jest moduł światła do linii kolorów.

 

Specyfikacja techniczna:

Zawartość Warunki testowania ( dB )
SM MM
APC UPC PC
Wydajność optyczna

IL ( dB )

1310 / 1550nm LD Light 0,2 0,2 0,2 0,2
RL ( dB ) 1310 / 1550nm LD Light 65 55 50 35

Środowisko

Wydajność

Wysoka temperatura

+85 ℃, 168H

0,2
Cykl temperatury

-40 ~ +75 ℃, 21 cykli , 168 godzin

0,2

Termostat wilgotności l (Naprawiono)

5 ℃, 95% RH , 168H 0,2
Cykl termiczny wilgotności

10 ~ +65 ℃, 95% wilgotności względnej , 21 cykli , 168 godzin

0,2
Wydajność mechaniczna Wibracja 10 ~ 55Hz , 1.5mm (pp) 0,1
Pochylenie się 0,9 kg , -90 ° ~ + 90 ° , 100 cykli 0,1
Skręcenie 2,5 kg , 10 razy / min , ± 180 ° , 200 razy 0,1n
Anty-naprężenie 90 N , 10 min 0,1
Rzut

1,5 wysokość, 8 razy

0,2
Powtarzać 10 razy wstawia 0,1
Trwałość > 10 00 razy 0,2

2. Wydajność mechaniczna i temperatura pracy

Zawartość Postać Jednostka
Temperatura pracy -40 ~ +85
Temperatura przechowywania -5 ~ +50

Φ3.0 Promień światłowodu

> 30 mm
Φ3.0 Wytrzymałość na rozciąganie > 9.0 Kgf
Główny rozmiar mechaniczny ZOBACZ UKŁAD -

3. Indeks 3D

Wpisz treść

APC UPC LC
Promień Cury (mm) 5-12 10-25 7-25
Apexoffset (um) 0 ~ +50
FibreHeight (nm) -50 ~ + 50
Kąt (stopni) 7,5 ~ 8,5 / /

Patchcord światłowodowy stosowany głównie na panelu krosowym lub do połączenia między gniazdami i terminalem. Jest również szeroko stosowany do transmisji danych o wysokiej przepływności, telekomunikacji, urządzeń tesingowych, aktywnych zakończeń urządzeń, LAN / WAN i FTTX.

Jeśli złącze światłowodowe jest zabrudzone, można użyć wacika zamoczonego w czyszczeniu alkoholem, w przeciwnym razie wpłynie to na jakość komunikacji.



Aplikacje:

Gigabit Ethernet; Aktywne zakończenie urządzenia; Sieci telekomunikacyjne; Wideo;


Multimedia; Lokalne instalacje; Sieci lokalne; Aplikacje FTTH FTTX; CATV.



Szczegóły kontaktu
Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Sunny Huang

Tel: 8618046902377

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)