products

Komunikacja zewnętrzna Szczelny, buforowany kabel światłowodowy PDLC / ODVA 7.0mm 2 Core

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan China
Nazwa handlowa: Qingying or QY
Orzecznictwo: ISO 9001 2015
Numer modelu: FTTH PDLC / ODVA 7.0mm 2 Rdzeń kabla światłowodowego taktycznego na zewnątrz
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie: 2KM do 4KM za rolkę., Opakowanie kartonowe eksportowe lub dostosowane
Czas dostawy: 7-15 dni po depozycie
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000 Metrów / Metrów na tydzień
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: FTTH PDLC / ODVA 7.0mm 2 Rdzeń kabla światłowodowego taktycznego na zewnątrz aplikacji: Sieć bezprzewodowa FTTA 3G 4G
Liczba włókien:: 1 ~ 12 rdzeni Kurtka:: TPU
Pakiet:: 2KM do 4KM za rolkę. Aplikacji:: Komunikacja zewnętrzna
High Light:

military fiber optic cable

,

tactical optical fiber cable


opis produktu

Komunikacja zewnętrzna Szczelny, buforowany kabel światłowodowy PDLC / ODVA 7.0mm 2 Core

Opancerzony kabel światłowodowy z rurką ze stali nierdzewnej wewnątrz osłony zewnętrznej w celu ochrony jednostki centralnej kabla. Więc nie otrzymają obrażeń, nawet gdy zostaną zepchnięci przez dorosłego i gryzoni.

Gdy używa się takiego opancerzonego kabla światłowodowego, ludzie nie muszą się obawiać, że zwierzęta gryzoni takie jak szczury mogą gryźć kable i powodować ich pękanie.

Chociaż opancerzone kable światłowodowe są mocne, są tak samo elastyczne jak standardowe kable krosowe, mogą być zginane losowo, bez rozbijania.

Typowe zastosowania

Stacja bazowa 3G, 4G
BBU, RRU, RRH, LTE
FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX
Wojsko, górnictwo i statek
Przemysł lotniczy i obrona
Okablowanie poziome i pionowe

Typowa zaleta

Wodoodporny i odporny na korozję
Pole do zainstalowania
Opancerzona stalowa rura do odporności na gryzonie
Z transmisją danych o dużej pojemności
Niski spadek przyczepności i wysoki spadek strat

Dane techniczne

Pozycja

Tryb pojedyńczy

Tryb multi

Rodzaj łączenia

UPC

APC

PC

Utrata wstawki

<lub = 0,3 dB

<lub = 0,2 dB

<lub = 0,3 dB

Reture Loss

> lub = 45 dB

> lub = 55 dB

> lub = 35dB

Powtarzalność

<lub = 0,1 dB

<lub = 0,1 dB

<lub = 0,1 dB

Temperatura

-40 / + 80

Dane techniczne i wykonania

Kabel
Liczyć

POZYCJA

KABEL
OD.mm (a)

SST
OD.mm (b)

TBOF
OD.mm (C)

4F

4,5MM

Φ4,5 ± 0,2

Φ 2,4 ± 0,02

Φ0,5

6F

4,5MM

Φ4,5 ± 0,2

Φ2,6 ± 0,03

Φ0,5

8F

5,0MM

Φ5,0 ± 0,2

Φ2,8 ± 0,05

Φ0,5

10F

5,0MM

Φ5,0 ± 0,25

Φ3,0 ± 0,05

Φ0,5

12F

5,5 MM

5,5 ± 0,25

Φ3,2 ± 0,05

Φ0,5

24F

7.0MM

Φ 7,0 ± 0,3

Φ4,3 ± 0,05

Φ0,5

Parametry światłowodu

Nie.

Przedmiotów

Jednostka

Specyfikacja

G.652D

1

Średnica pola trybu

1310nm

μm

9,2 ± 0,4

1550nm

μm

10,4 ± 0,5

2

Średnica okładziny

μm

124,8 ± 0,7

3

Okładzina nieokrągłości

%

≤ 0,7

4

Błąd współśrodkowości powłoki głównej

μm

≤0,5

5

Średnica powłoki

μm

245 ± 5

6

Niepracujące powłoki

%

≤6,0

7

Błąd koncentryczności powłoki lakierniczej

μm

≤ 12,0

8

Odcięcie kabla Długość fali

nm

λcc≤1260

9

Tłumienie (maks.)

1310nm

dB / km

≤ 0,4

1550nm

dB / km

≤ 0,3

Raport oceny CIV (627K) .pdf

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377