products

Złącze LC Jednomodowy / Zewnętrzny opancerzony kabel światłowodowy / 12-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan China
Nazwa handlowa: Qingying or QY
Orzecznictwo: ISO 9001 2015
Numer modelu: c Bęben kablowy ze złączami LC / SC Patch cord
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie: 2KM do 4KM za rolkę., Opakowanie kartonowe eksportowe lub dostosowane
Czas dostawy: 7-15 dni po depozycie
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 2000 Metrów / Metrów na tydzień
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Opancerzony bęben światłowodowy TPU 200 m ze złączami LC / SC Kabel połączeniowy Podanie: FTTA 3G 4G Sieć bezprzewodowa
Liczba włókien:: 1 ~ 12 rdzeni Kurtka:: TPU
opakowanie:: 2KM do 4KM na rolkę. Podanie:: Komunikacja zewnętrzna
High Light:

single mode armored fiber cable

,

armoured fiber optic cable


opis produktu

Złącze LC Jednomodowy / Zewnętrzny opancerzony kabel światłowodowy / 12-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy

 

 

Opancerzony światłowodowy patchcord jest wyposażony w rurkę ze stali nierdzewnej wewnątrz płaszcza zewnętrznego, aby chronić jednostkę centralną kabla.Więc nie otrzymają obrażeń, nawet jeśli są stępione przez osobę dorosłą i gryzione przez gryzonie.

 

Używając takiego opancerzonego kabla światłowodowego, ludzie nie muszą się martwić, że gryzonie, takie jak szczury, mogą ugryźć kable i spowodować ich uszkodzenie.

 

Chociaż opancerzone kable światłowodowe są mocne, w rzeczywistości są tak elastyczne, jak standardowe kable światłowodowe, można je zginać losowo, nie ulegając zerwaniu.

 

Typowe zastosowania

Stacja bazowa 3G, 4G
BBU, RRU, RRH, LTE
FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX
Wojsko, górnictwo i statek
Lotnictwo i obrona
Okablowanie poziome i pionowe

Typowa zaleta

Wodoodporny i odporny na korozję
Możliwość instalacji w terenie
Pancerna stalowa rura dla odporności na gryzonie
Z transmisją danych o dużej pojemności
Niska strata wtrąceniowa i wysoka strata powrotna

Dane techniczne

Pozycja

Tryb pojedyńczy

Tryb Multi

Rodzaj łączenia

UPC

APC

PC

Utrata wtrąceniowa

<lub = 0,3 dB

<lub = 0,2dB

<lub = 0,3 dB

Reture Loss

> lub = 45dB

> lub = 55dB

> lub = 35dB

Powtarzalność

<lub = 0,1dB

<lub = 0,1dB

<lub = 0,1dB

Temperatura

-40 / + 80

 

Dane techniczne i wydajność

 

Kabel
Liczyć

POZYCJA

KABEL
OD.mm (a)

SST
OD.mm (b)

TBOF
OD.mm (C)

4F

4,5 mm

Φ4,5 ± 0,2

Φ2,4 ± 0,02

Φ0,5

6F

4,5 mm

Φ4,5 ± 0,2

Φ2,6 ± 0,03

Φ0,5

8F

5,0 MM

Φ5,0 ± 0,2

Φ2,8 ± 0,05

Φ0,5

10F

5,0 MM

Φ5,0 ± 0,25

Φ3,0 ± 0,05

Φ0,5

12F

5,5 mm

Φ5,5 ± 0,25

Φ3,2 ± 0,05

Φ0,5

24F

7,0 mm

Φ7,0 ± 0,3

Φ4,3 ± 0,05

Φ0,5

 

Parametry światłowodu 

 

Nie.

Przedmiotów

Jednostka

Specyfikacja

G.652D

1

Tryb Średnica pola

1310 nm

μm

9,2 ± 0,4

1550 nm

μm

10,4 ± 0,5

2)

Średnica okładziny

μm

124,8 ± 0,7

3)

Nieokrągłość okładzin

%

≤0,7

4

Błąd koncentryczności rdzenia

μm

≤0,5

5

Średnica powłoki

μm

245 ± 5

6

Powłoka Non-Circularity

%

≤6,0

7

Błąd koncentryczności okładziny

μm

≤12,0

8

Długość fali odcięcia kabla

nm

λcc ≤1260

9

Tłumienie (maks.)

1310 nm

dB / km

≤0,4

1550 nm

dB / km

≤0,3

 

 

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377