products

SM 12 Core G657A1 OD6.0mm Opancerzony kabel optyczny Kolor niebieski

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: DongGuan China
Nazwa handlowa: Quality (QY)
Orzecznictwo: ISO90012015
Numer modelu: Kabel pancerny QY-4C
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Worek PE / opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 5-12 dni słownych
Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Rodzaj włókna: G657A1 Rodzaj złącza: LC / UPC-LC / UPC
Długość: Dostosowane kolor: niebieski
Fibre Core: 12 rdzeni Temperatura przechowywania: -20 ℃ ~ + 70 ℃
Materail: PVC / LSZH Podanie: FTTA, FTTH, Oil & Ga, Broadcast & Industrial
Out Średnica: 6,0 mm
High Light:

12-żyłowy opancerzony kabel optyczny

,

opancerzony kabel optyczny OD6

,

0 mm


opis produktu

LC / UPC-LC / UPC, SM, 12 rdzeń, G657A1, zbrojony kabel światłowodowy, PVC / LSZH, niebieski, OD = 6,0 mm

 

Zbrojony kabel światłowodowy ma ochronną stalową rurkę falistą, dzięki czemu idealnie nadaje się do taktycznych i trudnych zastosowań zewnętrznych.Jego luźna konstrukcja tuby otacza włókna ochronną stalową rurką, umożliwiając rozszerzanie i kurczenie się kabla bez uszkadzania włókien.Kabel zbudowany z rurki ze stali nierdzewnej wewnątrz, która może również chronić włókna przed uszkodzeniami spowodowanymi przez szczury i dzikie zwierzęta.

 

 

Funkcja

 

  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna
  • Wysoka odporność na ścieranie
  • Doskonała wytrzymałość na ścinanie
  • Kurtka o wysokiej elastyczności
  • Zwiększona odporność na zgniatanie
  • Zgodny z ROHS, CE

 

Specyfikacja

 

 

Liczba kabli OD (mm) Waga Wytrzymałość na rozciąganie Ogólne tłumienie Minimalny promień gięcia Temperatura przechowywania
Krótkoterminowe Długoterminowy Tryb pojedyńczy Wielomodowy
12 6,0 ± 0,2 45kg 1500N 750N 1310nm ≤0,4 dB / km 850nm ≤3,0 dB / km 20D -20 ℃ ~ + 70 ℃
1550nm ≤ 0,3 dB / km 1300 nm ≤1,0 dB / km

 

 

 Struktura kabla

 

  • 12C: 12 × Tight Buffer(0.6mm) +Spirala Stalowa rura+Kevlar+PCV Kurtka OD =6,0 mm

 

 

SM 12 Core G657A1 OD6.0mm Opancerzony kabel optyczny Kolor niebieski 0

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Eva He

Numer telefonu : +86-13332632198

WhatsApp : +8613332632198