products

Przemysłowy pancerny patchcord Simplex G657A1 3,0 mm w kolorze niebieskim

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: DongGuan China
Nazwa handlowa: Quality (QY)
Orzecznictwo: ISO90012015
Numer modelu: Kabel pancerny QY-1C
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Worek PE / opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 5-12 dni słownych
Zasady płatności: T / T, Western Union, PayPal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Rodzaj włókna: G657A1 Rodzaj złącza: LC / UPC-LC / UPC
Długość: Dostosowane kolor: niebieski
Fibre Core: 1 rdzenie Temperatura przechowywania: -20 ℃ ~ + 70 ℃
Materail: PVC / LSZH Podanie: FTTA, FTTH, Oil & Ga, Broadcast & Industrial
Długość zewnętrzna: 3,0 mm
High Light:

3.0mm armored patch cord

,

G657A1 armored patch cord

,

G657A1 armored fiber cable


opis produktu

LC / UPC-LC / UPC, SM, Simplex, G657A1, zbrojony kabel światłowodowy, PVC / LSZH, niebieski, średnica zewnętrzna = 3,0 mm

 

Zbrojony kabel światłowodowy ma ochronną stalową rurkę falistą, dzięki czemu idealnie nadaje się do taktycznych i trudnych zastosowań zewnętrznych.Jego luźna konstrukcja tuby otacza włókna ochronną stalową rurką, umożliwiając rozszerzanie i kurczenie się kabla bez uszkadzania włókien.Kabel zbudowany z rurki ze stali nierdzewnej wewnątrz, która może również chronić włókna przed uszkodzeniami spowodowanymi przez szczury i dzikie zwierzęta.

 

 

Funkcja

 

  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna
  • Wysoka odporność na ścieranie
  • Doskonała wytrzymałość na ścinanie
  • Kurtka o wysokiej elastyczności
  • Zwiększona odporność na zgniatanie
  • Zgodny z ROHS, CE

 

Specyfikacja

 

Liczba kabli OD (mm) Waga Wytrzymałość na rozciąganie Ogólne tłumienie Minimalny promień gięcia

Temperatura przechowywania

Krótkoterminowe Długoterminowy Tryb pojedyńczy Wielomodowy
1 3,0 ± 0,2 15kg 600N 300N 1310nm ≤0,4 dB / km 850nm ≤3,0 dB / km 20D -20 ℃ ~ + 70 ℃
1550nm ≤ 0,3 dB / km 1300 nm ≤1,0 dB / km
 

 

 

 Struktura kabla

 

  • SX: 1× Tight Buffer(0.9mm) +Spirala Stalowa rura+Kevlar+PCV Kurtka OD =3.0mm

Przemysłowy pancerny patchcord Simplex G657A1 3,0 mm w kolorze niebieskim 0

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Eva He

Numer telefonu : +86-13332632198

WhatsApp : +8613332632198