products

Wodoodporny kabel światłowodowy ODVA (DLC) -DLC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: DongGuan China
Nazwa handlowa: QY (QualitY )
Orzecznictwo: ISO90012015, SGS
Numer modelu: ODVA (DLC) -DLC
Minimalne zamówienie: 1 szt
Szczegóły pakowania: Worek PE / opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 7-12 dni słownych
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień
Szczegóły informacji
Złącze: ODVA (DLC) -DLC Polskie: UPC
Rodzaj włókna: SM (G657A1 / G657A2) Fibre Core: 4Rdzeni
Rodzaj włókna: Dupleks utrata wtrąceniowa: ≤ 0,3dB
Utrata zwrotu: ≥50dB (UPC / SM) Materiały kurtki: LSZH // TPU
długość kabla: 50m Średnica zewnętrzna kabla: 5,0 mm
Kolor kabla: czarny Długość dystrybucji: 50cm
temperatura robocza: -25 ~ + 70 ℃
High Light:

fiber optic jumper cables

,

fiber optic patch cables


opis produktu

Wodoodporny kabel światłowodowy ODVA (DLC) -DLC

 

Przegląd

 

Wodoodporny kabel światłowodowy ODVA jest używany głównie w stacji bazowej do aplikacji Fiber To The Antenna (FTTA).Jest dostępny zarówno w wersji jednomodowej, jak i wielomodowej.ODVA-LC jest typową strukturą od BBU do AAU.Solidna konstrukcja nadaje się również do różnych temperatur i warunków pogodowych, szczególnie idealna do trudnych warunków.Może być również wykonany na zamówienie w ODVA Duplex LC do innych popularnych złączy.

 

 

 

funkcje

  • Niskie straty wtrąceniowe
  • wysoka strata zwrotu
  • Wytrzymała konstrukcja kabla światłowodowego
  • Doskonałe połączenie i odporność na zgniatanie
  • Dostępne dla LC, SC, MPO i innych standardowych złączy
  • Zgodny z ROHS, CE

 

 

Podanie

  • FTTA
  • Do połączenia między skrzynką rozdzielczą a RRH
  • Wdrożenie w aplikacjach wież komórkowych Remote Radio Head
  • Instalacja szkieletowa
  • Stacja bazowa 3G, 4G, 5G i okablowanie centrum danych
  • Sieć telekomunikacyjna
  • BBU, RRU, RRH i LTE.

 

 

Specyfikacja

 

 

Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
Złącze Strona A Złącze ODVA
Strona B Złącze ODVA, DLC (dupleks LC), SC, MPO
Liczba włókien 1 rdzeń, 2 rdzenie, 4 rdzenie i więcej
Typ włókna SM (G657A1/ G657A2) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4)
Materiały kurtki LSZH //TPU
Kolor kurtki czarny
Średnica zewnętrzna kabla światłowodowego 5.0mm
Strata wtrąceniowa ≤ 0,3 dB (UPC)  
Utrata zwrotu 50dB (UPC/ SM) 35dB (UPC/ MM)
Możliwość wymiany ≤ 0,2 dB
Długość dystrybucji 50cm
temperatura robocza -25 ~ + 70
Temperatura przechowywania -25 ~ + 70

 

 

 

 

Wodoodporny kabel światłowodowy ODVA (DLC) -DLC 0

 

 

Szczegóły kontaktu
Eva He

Numer telefonu : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377