products

Opancerzony kabel światłowodowy / Złącze żeńskie ODVA MPO APC / 24-żyłowy kabel światłowodowy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan China
Nazwa handlowa: QualitY or QY
Orzecznictwo: ISO90012015
Numer modelu: QODVA-MPO-APC
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: 8-12 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk / sztuk na tydzień Światłowód MPO.
Szczegóły informacji
Imię: Opancerzony kabel połączeniowy Złącze ochronne: ODVA
Złącze: MPO MTP Materiał: PVC / LSZH
Polski koniec: APC Rodzaj: A lub B
Fibre Core: 8 rdzeni 12 rdzeni 24 rdzeni Długość: Dostosowane
High Light:

single mode armored fiber cable

,

steel armored cable


opis produktu

Opancerzony kabel światłowodowy / męski żeński złącze ODVA MPO APC 24-żyłowy kabel światłowodowy

 

Opis

 

Zespoły kabli ODVA do trudnych warunków otoczenia są przyjazne dla instalacji do zastosowań stacjonarnych lub mobilnych i niezawodnie przesyłają dane na duże odległości w trudnych warunkach środowiskowych.

 

 

Cechy:

Okablowanie kości tylnej o wysokiej gęstości
Wcześniej zakończone w fabryce

Plug and Play, szybka instalacja
Złącze rdzenia MTP / MPO12 na obu końcach

Stopnie światłowodowe OS1 / 2, OM3, OM4 (dostępne OM1 i OM2)

 

 

 

Specyfikacja

 

Produkty Patchcord ODVA MPO
Typ złącza: MPO APC
Rdzenie światłowodowe 8 Włókna 12 Włókna 24 Włókna 48 Włókna
Płeć złącza Mężczyzna czy kobieta
Rodzaj kabla G652D G657A Om1 om2 om3 om4
Średnica kabla 3,0 mm 7,0 mm
Kurtka kablowa PVC, LSZH
Kolor kabla Żółty Pomarańczowy Aqua Różowy Niebieski Czarny
Utrata wtrąceniowa <0,75db (standard)
Długość 1m 2m 3m 5m 7m 10m 15m 20m 25m 30m 50m 100m
Słowa kluczowe produktu Patchcord światłowodowy MPO

 

 

Podanie

 

Nadawanie
oferuje szereg mobilnych systemów okablowania i zestawów ODVA do tymczasowych instalacji kablowych
wymagane do transmisji wydarzeń sportowych, wyścigów samochodowych itp. oraz do tymczasowych połączeń w przypadku zagrożeń naturalnych.

 

Systemy nadzoru
Producenci kamer bezpieczeństwa wybierają złącza ODVA ze względu na niewielkie rozmiary i solidną konstrukcję.Zespoły ODVA są łatwe do zainstalowania nawet w trudno dostępnych miejscach i zapewniają najwyższe bezpieczeństwo instalacji.


Budowa okrętów i marynarki wojennej
Wysoka odporność na korozję przekonała konstruktorów statków morskich i cywilnych do stosowania zespołów ODVA do pokładowych systemów łączności.Niklowane złącza są odporne na wilgotne i słone środowiska i gwarantują żywotność 20 lat i dłużej.

 

 

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377