products

Bezpośrednie złącze typu SC APC Złącze światłowodowe Pojedynczy tryb dla sieci rozległych / Szybkie złącze SC Apc

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan China
Nazwa handlowa: QualitY or QY
Orzecznictwo: ISO90012015, SGS
Numer modelu: QSC55Z-APC
Minimalne zamówienie: 100 sztuk na zamówienie minium
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Szczegóły informacji
Imię: Szybkozłącze SC APC do montażu w terenie Złącze: Szybkozłącze SC APC
utrata wtrąceniowa: <0,5dB kolor: Zielony
Rodzaj włókna: SM G652D G657A Rodzaj kabla światłowodowego: Kabel 2,0 mm 3,0 mm
Materiał: Plastikowy Czas realizacji: 3-7 dni roboczych
High Light:

sc fiber optic connector

,

fiber optic quick connector


opis produktu

Bezpośrednie złącze typu SC APC Złącze światłowodowe Pojedynczy tryb dla sieci rozległych / Szybkie złącze SC Apc

 

Opis

 

Złącze szybkiego montażu SC zapewnia szybkie i łatwe zakończenie włókien w terenie, a opcje są dostępne
dla 900 mikronów i 250 mikronów.Umożliwia to instalatorowi zakończenie połączenia i nawiązanie połączenia w ciągu kilku minut na sprzęcie
i panele krosowe z włókna.Ten system złączy usuwa wszelkie wymagania dotyczące epoksydów, klejów lub kosztownych pieców do utwardzania,
o cechach wysokiej jakości instalacji, wysokiej skuteczności i niezawodności.

 

 

Cechy:


Niska strata wtrąceniowa, wysoka strata powrotna
Dobra kompatybilność
Wysoka precyzja wymiarów mechanicznych
Wysoka niezawodność i stabilność
Ceramiczny lub brązowy rękaw
PC, APC, UPC opcjonalne
Simplex / Duplex

 

 

Specyfikacja

 

POZYCJA Parametry techniczne
Dotyczy

Kabel upuszczający / kabel wewnętrzny

Szczelne włókno buforowe 0,9 mm, kabel 2,0 mm, 3,0 mm

Średnica światłowodu

SM (9/125), MM (50/125, 62,5 / 125)

125μm (657A i 657B)

Ścisła średnica bufora 250μm
Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy
Czas operacji Około 100s (bez cięcia włókien)
Wstaw stratę ≤ 0,3 dB (1310 nm i 1550 nm)
Utrata zwrotu > 45db (UPC),> 55db (APC)
Używanie temperatury -40 ~ + 75 ° C
Wytrzymałość na rozciąganie on-line (20 N) IL ≤ 0,5dB RL ≤ 5dB
Trwałość mechaniczna (500 razy) IL ≤ 0,5dB RL ≤ 5dB

 

Aplikacje:

 

CATV

Sieć telekomunikacyjna

Optyczny sprzęt testowy

Sieci lokalne

Sieci rozległe

Sieci przetwarzania danych

 

Bezpośrednie złącze typu SC APC Złącze światłowodowe Pojedynczy tryb dla sieci rozległych / Szybkie złącze SC Apc 0

 

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377