products

Z dobrą obsługą SC APC, kabel światłowodowy w kolorze zielonym, szybkozłącze dla FTTX

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: DongGuan, Chiny
Nazwa handlowa: QualitY or QY
Orzecznictwo: ISO90012015
Numer modelu: QSC52ZJ1
Minimalne zamówienie: 100 sztuk na zamówienie minium
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: 8-12 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk dziennie
Szczegóły informacji
utrata wtrąceniowa: <0,3 dB Utrata zwrotu: > 55db
kolor: Zielony Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
Podanie: FTTH FTTB FTTX Network Rodzaj złącza: SC / APC
Rodzaj włókna: SM temperatura robocza: -40 ~ 75
High Light:

sc fiber optic connector

,

fiber optic quick connector


opis produktu

Z dobrą obsługą SC APC Kabel światłowodowy w kolorze zielonym Szybkozłącze do FTTX

 

Z dobrą obsługą SC APC, kabel światłowodowy w kolorze zielonym, szybkozłącze dla FTTX 0

Przegląd

 

Szybkie złącze QY (złącze do montażu na miejscu lub złącze światłowodowe zakończone polem, złącze światłowodowe do szybkiego montażu) to rewolucyjne złącze światłowodowe do montażu na miejscu, które nie wymaga żywicy epoksydowej ani polerowania.Korzystając z tego złącza optycznego do montażu na miejscu, można poprawić elastyczność projektowania okablowania optycznego, a także skrócić czas wymagany do zakończenia światłowodu.Seria szybkich złączy jest już popularnym rozwiązaniem do okablowania optycznego wewnątrz budynków i podłóg do zastosowań LAN i CCTV oraz FTTH.

 

 

funkcje

  • Zgodny z ROHS, CE
  • Możliwość instalacji w terenie, ekonomiczna, przyjazna dla użytkownika
  • Szybkie i łatwe zakańczanie światłowodów w terenie
  • Nie ma potrzeby stosowania spawarki, źródła zasilania i narzędzia do dociskania
  • Efektywna transmisja danych
  • Mały rozmiar

 

 

Podanie

  • FTTA
  • Do połączenia między skrzynką rozdzielczą a RRH
  • Wdrożenie w aplikacjach wież komórkowych Remote Radio Head
  • Instalacja szkieletowa
  • Okablowanie centrów danych
  • Sieć telekomunikacyjna
  • Przemysł i wojsko

 

Specyfikacja

 

 

Nazwa przedmiotu

 

Jednostka

 

SC / APC Możliwość instalacji na miejscu Złącze

Klasa S (standardowa) Klasa P (Prmimium)
Typ włókna um 9/125 9/125 (Corning)
Polerowanie --- APC
Strata wtrąceniowa dB ≤0,5 ≤0,3
Utrata zwrotu dB ≥50 ≥60
Powtarzalność dB ≤0,1
Wymienność dB ≤0,2
Temperatura pracy -25 ~ +70
Trwałość czasy ≥1 000
Możliwość ponownego użycia czasy ≥5
Wytrzymałość na rozciąganie N ≥50

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +86-18002693917

WhatsApp : +8618002693917