products

Złącze światłowodowe SC UPC / Szybkie złącza światłowodowe SC UPC Złącze światłowodowe Simplex

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan China
Nazwa handlowa: QualitY or QY
Orzecznictwo: ISO90012015
Numer modelu: QSC53K
Minimalne zamówienie: 100 sztuk na zamówienie minium
Cena: USD 0.58-0.99
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk dziennie
Szczegóły informacji
Rodzaj produktu: Złącze mechaniczne SC Upc utrata wtrąceniowa: <0,5dB
Utrata zwrotu: > 45db Błonnik: G652D G657A
Tryb: tryb pojedyńczy Podanie: FTTH LAN FTTX
High Light:

sc fiber optic connector

,

fiber optic quick connector


opis produktu

Złącze światłowodowe SC UPC / Szybkie złącza światłowodowe SC UPC Złącze światłowodowe Simplex

 

Opis:

 

Funkcje:

1. Projekt FTTH nadający się do użytku
2. Możliwość instalacji w terenie
3. Wstaw stratę mniejszą niż 0,5 dB
4. Wnęka metalowa w kształcie litery V działa dobrze w wysokiej i niskiej temperaturze
5. Instalacja mniej niż 1 minuta
6. Niezawodne i doskonałe parametry optyczne

 

Zalety:

 

1. niskie straty wtrąceniowe

2. Podwójny rowek w kształcie litery V zapewnia wysoką stabilność i niezawodność

3. trwałe życie

4. łatwa instalacja

Usługa OEM dla akcesoriów

 

 

Specyfikacje

 

POZYCJA Parametry techniczne
Dotyczy

Kabel upuszczający / kabel wewnętrzny

Włókno Tight Buffer 0,9 mm, 2,0 mm, kabel upuszczający 3,0 mm

Średnica światłowodu

SM (9/125), MM (50/125, 62,5 / 125)

125 μm (657A i 657B)

Ścisła średnica bufora 250 μm
Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy
Czas operacji Około 100s (bez cięcia włókien)
Wstaw stratę ≤ 0,3 dB (1310 nm i 1550 nm)
Utrata zwrotu > 45 dB (UPC),> 55 dB (APC)
Korzystanie z temperatury -40 ~ + 75 ° C
Wytrzymałość na rozciąganie w trybie on-line (20 N) IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 dB
Trwałość mechaniczna (500 razy) IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 dB

 

Złącze światłowodowe SC UPC / Szybkie złącza światłowodowe SC UPC Złącze światłowodowe Simplex 0

 

 

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377