products

Szybkozłącze światłowodowe SC UPC Konstrukcja rowków V / Szybkozłącza światłowodowe SC UPC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan China
Nazwa handlowa: Qingying( QY)
Orzecznictwo: ISO90012015
Numer modelu: QSC51ZJ2-UPC
Minimalne zamówienie: 100 sztuk na zamówienie minium
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk dziennie
Szczegóły informacji
Rodzaj produktu: Złącze SC Upc Fast IL: <0,5dB
Utrata zwrotu: > 45db Długość ciała: 51mm
kolor: niebieski Szczegóły paczki: 45 X 25 X 24 CM: (1000 sztuk)
Podanie: FTTA, FTTH, Oil & Ga, Broadcast & Industrial temperatura robocza: -20⁰C ~ + 75⁰C
Temperatura przechowywania: -40⁰C ~ + 85⁰C Średni czas montażu: ≤ 3 min
High Light:

sc fiber optic connector

,

fiber optic quick connector


opis produktu

Szybkozłącze światłowodowe SC UPC V Groove Design / SC UPC Szybkozłącza światłowodowe

 

Opis:

 

Cechy:

1. Projekt FTTH nadający się do użytku
2. Możliwość instalacji w terenie
3. Wstaw stratę mniejszą niż 0,5 dB
4. Wnęka metalowa w kształcie litery V działa dobrze w wysokiej i niskiej temperaturze
5. Instalacja mniej niż 1 minuta
6. Niezawodne i doskonałe parametry optyczne

 

Zalety:

 

1. niskie straty wtrąceniowe

2. Konstrukcja z podwójnym rowkiem w kształcie litery V zapewnia wysoką stabilność i niezawodność

3. trwałe życie

4. łatwa instalacja

Usługa OEM dla akcesoriów

 

Podanie:

1. Projekt FTTH nadający się do użytku

2. LAN

 

 

Specyfikacje

 

POZYCJA Parametry techniczne
Dotyczy

Kabel upuszczający / kabel wewnętrzny

Włókno Tight Buffer 0,9 mm, 2,0 mm, kabel upuszczający 3,0 mm

Średnica światłowodu

SM (9/125), MM (50/125, 62,5 / 125)

125 μm (657A i 657B)

Ścisła średnica bufora 250 μm
Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy
Czas operacji Około 100s (bez cięcia włókien)
Wstaw stratę ≤ 0,3 dB (1310 nm i 1550 nm)
Utrata zwrotu > 45 dB (UPC),> 55 dB (APC)
Korzystanie z temperatury -40 ~ + 75 ° C
Wytrzymałość na rozciąganie w trybie on-line (20 N) IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 dB
Trwałość mechaniczna (500 razy) IL ≤ 0,5 dB RL ≤ 5 dB

 

Szybkozłącze światłowodowe SC UPC Konstrukcja rowków V / Szybkozłącza światłowodowe SC UPC 0

 

 

Szczegóły kontaktu
Eva He

Numer telefonu : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377