products

Tryb pancerza w trybie opancerzenia Kabel G652D Kabel LC do LC / opancerzony kabel światłowodowy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan Chiny
Nazwa handlowa: QualitY or QY
Orzecznictwo: ISO90012015
Numer modelu: Patchcord LC
Minimalne zamówienie: 1SZT
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 3000pcs na dzień
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: patchcord światłowodowy Rdzeń: 2 włókna
Rodzaj włókna: G652D lub G657A Tryb: Tryb pojedynczy lub wielomodowy
Materail: PVC lub LSZH TPU Długość: 10m 30m lub niestandardowe
break: QY MOQ: 1 szt
High Light:

steel armored cable

,

armoured fiber optic cable


opis produktu

Tryb pancerza w trybie opancerzenia Kabel G652D Kabel LC do LC / opancerzony kabel światłowodowy

Deescription

 

Patchcordy światłowodowe składają się z polimerowego korpusu zewnętrznego i zespołu wewnętrznego wyposażonego w precyzyjny mechanizm wyrównujący.Informacje o wymiarach znajdują się na powyższym schemacie.Te adaptery są precyzyjnie wykonane i wyprodukowane zgodnie z wymagającymi specyfikacjami.Połączenie tulei wyrównujących z ceramiki / brązu fosforowego i precyzyjnie uformowanej obudowy z polimeru zapewnia stałą długoterminową wydajność mechaniczną i optyczną.

 

Typowa zaleta

Niska strata wtrąceniowa, wysoka niezawodność
Łatwy w instalacji dzięki wymiennym częściom
Odporny na wodę / kurz, antykorozyjny
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie
Doskonała siła zakończenia

 

Dane techniczne występów

 

Parametr FC, SC, LC ST, MU MT-RJ
SM MM SM MM
PC UPC APC PC PC UPC PC
Strata wtrąceniowa (typowa) (dB) ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3 ≤0,3
 
Strata powrotna (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30
Długość fali operacji (nm) 1310, 1550
Trwałość (1000 krycia) 0,2 dB maks.Zwiększać
Wibracje (dB) ≤0,2
Możliwość wymiany (dB) ≤0,2
temperatura robocza -40 ℃ ~ + 85 ℃
Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃
Średnica (mm) Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9

 

Tryb pancerza w trybie opancerzenia Kabel G652D Kabel LC do LC / opancerzony kabel światłowodowy 0

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377