products

Adapter światłowodowy z tworzywa sztucznego SC - SC jednomodowy Simplex SC UPC APC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan Chiny
Nazwa handlowa: QualitY or QY
Orzecznictwo: ISO90012015, SGS
Numer modelu: Typ SC
Minimalne zamówienie: 100 sztuk na zamówienie minium
Cena: USD 0.08-0.28
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 50000 sztuk dziennie
Szczegóły informacji
Nazwa produktu: Adapter SC Numer modelu: Adapter światłowodowy
typu: Złącze SC Kolor: Zielono-niebieski
materiał: Plastikowy Utrata wtrąceniowa: ≤0,2dB
Temperatura pracy: -25 ° C ~ 75 ° C słowo kluczowe: adapter światłowodu
High Light:

optical cable adapter

,

optical cable coupler


opis produktu

Adapter światłowodowy, SC-SC Jednomodowy adapter światłowodowy Simplex SC UPC APC APC

Dongguan Qingying (QY) Adapter światłowodowy SC na SC Jednomodowe łączniki UPC Simplex są specjalnie zaprojektowane do dostarczania precyzyjnych kabli światłowodowych simpleks do połączenia kablowego lub patchcordów (9/125) do podłączenia sprzętu.

Nasze żeńskie na żeńskie przedłużacze światłowodowe / łączniki światłowodowe nadają się do adapterów światłowodowych, co oznacza, że ​​można ich używać w dowolnej obudowie z prostokątnymi wycięciami.

Te dupleksowe adaptery światłowodowe SC-SC są zgodne z IEC 61754-4, IEC 60784-14 i TIA 604-3 i są zgodne ze standardami RoHS.

To złącze żeńskie SC na żeńskie SC jest lekkie ze względu na swoje plastikowe korpusy. Tuleje współpracujące są wykonane z ceramiki, co zapewnia niską stratę i wysoką integralność sygnału. Oprócz złączy można je zidentyfikować po niebieskim kolorze.

Możesz używać Beyondtech SC do SC Couplers / Extender w sieciach lokalnych (LAN), sieciach pamięci masowej (SAN), sieciach rozległych (WAN), centrum danych sieci metropolitalnych (MAN), biznesie, lokalach, bezpieczeństwie, FTTH, FTTP , FTTA, wysokie EMI i zastosowania komercyjne.

Dane techniczne


Złącza - SC (żeńskie) do SC (żeńskie)
Materiał korpusu - polimer
Montaż - wolnostojący lub przegroda
Materiał tulei wyrównujących - ceramika cyrkonowa
Kanały - Simplex
Precyzja - tryb jednomodowy
Kolor niebieski
Utrata insercji (IL) - <0,2dB
Trwałość - zmiana <0,1 dB po 500 kryciach
Temperatura pracy: od -4 ° C do + 75 ° C (od + 25 ° F do + 165 ° F)

tem

Adaptery

Materiał rękawa

Ceramiczny

Typowa strata wtrąceniowa (dB)

<0,1

Maksymalna strata wtrąceniowa (dB)

<0,2

Trwałość (dB)

<0,1 Typowa zmiana, 1000 razy

Temperatura pracy (° C)

-40 ~ + 85

Temperatura przechowywania (° C)

-40 ~ + 85

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377