products

FTTH SM 9/125 um ST SC OM3 Patch cord światłowodowy 2.0 / 3.0mm Custom

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan Chiny
Nazwa handlowa: Qingying
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: FTTH SM Simplex SC ST Przewody światłowodowe
Minimalne zamówienie: 20SZT
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: 2000 sztuk / sztuk dziennie Przygotowanie materiału Czas: 3 dni (lub zapas) Czas produkcji i montażu
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 50000pcs na tydzień
Szczegóły informacji
Numer modelu:: FTTH 2.0 / 3.0mm SM 9/125 um ST SC OM3 Przewód światłowodowy z opitchem Włókna typu: OM1 (62,5 / 125), OM2 (50/125) OM3 (9/125)
Ferrule Endface:: UPC / PC Długość kabla: 1 / 1,5 / 3/5/10 / 20m lub niestandardowe
Catagory: Patch cord światłowodowy Średnica zewnętrzna kabla:: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm
High Light:

fiber optic patch cables

,

single mode patch cord


opis produktu

FTTH 2.0 / 3.0mm SM 9/125 um ST SC OM3 Patchwork światłowodowy

Opis produktu

Patchcord światłowodowy stosowany głównie na tablicach krosowniczych lub do łączenia między gniazdami i urządzeniami końcowymi.

Jest również szeroko stosowany do transmisji danych o wysokiej przepływności, telekomunikacji, narzędzi tesingowych,
aktywne zakończenia urządzeń, LAN / WAN i FTTX.

Specyfikacja techniczna:

Pozycja Jednostka LC / SC / FC / ST Patch światłowodowy
SM MM
Średnica włókna um 9/125 65,5 / 125 50/125
Typ Endface PC UPC APC PC PC
Utrata wstawki db ≤0,2 ≤0,15 ≤0,2 ≤0,1 ≤0,1
Powrót straty db ≥45 ≥50 ≥ 60 - -
Test wsuwania i wyciągania db ≤0,2 ≤0,2 ≤ 0,3 ≤0,15 ≤0,15
Zamienność db ≤0,1 ≤0,1 ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1
Zakres temperatury -40 ~ + 80


Aplikacje:
Gigabit Ethernet; Aktywne zakończenie urządzenia; Sieci telekomunikacyjne; Wideo;
Multimedia; Lokalne instalacje; Sieci lokalne; Aplikacje FTTH FTTX; CATV.
Funkcje:

--- Mała utrata wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego
--- Najwyższa jakość Standardowe polerowanie PC / UPC / APC
--- Standard: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA i IEC
--- Dobra trwałość
--- Dobra wymienność
--- Wysoka stabilność temperatury
 

Witamy, aby sprawdzić naszą tożsamość QY Przez TUV!

https://verified.chn.tuv.com/Report/ComplexReport.aspx?key=ac6bfb76-132b-4b2f-ac52-9ea75f884b7a

Raport oceny CIV (627K) .pdf

Szczegóły kontaktu
Eva He

Numer telefonu : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377