products

Kabel jednomodowy G657A Optyczny rozdzielacz PLC 1x16 rozdzielacz plc Rozdzielacz światłowodowy PLC typu ABS

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Dongguan
Nazwa handlowa: QY-SP0528
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/12
Numer modelu: PLC-S-2 * N * 0.9,2.0,3.0-SC / UPC-1m
Minimalne zamówienie: 20SZT
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PE lub spersonalizowane opakowanie i kartony
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 10 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 2000pcsper dziennie
Szczegóły informacji
Średnica: 0,9 mm , 2,0 mm , 3,0 mm Imię: splitter światłowodowy PLC ABX BOX
Długość: 1m , 1,5m , 2m , 3m lub Klient Sprawdź długość fali: 1310 i 1490 i 1550
Długość: 1m 2m 3m lub niestandardowe Złącza: SC / LC / FC / ST / MTRJ / MPO lub inne
Kabel: 0,9 mm / 2,0 mm / 3,0 mm Tryb: Tryb pojedynczy lub wielomodowy
High Light:

Passive Optical Splitter

,

Multimode Fiber Splitter


opis produktu

Kabel jednomodowy G657A Optyczny rozdzielacz PLC 1x16 rozdzielacz plc Rozdzielacz światłowodowy PLC typu ABS

 
 
Opis produktu
 
 

Splitter światłowodowy jest jednym z najważniejszych urządzeń pasywnych w łączu światłowodowym, jest to tandemowe urządzenie światłowodowe z wieloma zaciskami wejściowymi i wieloma zaciskami wyjściowymi, szczególnie stosowane w pasywnej sieci optycznej (EPON.GPON.BPON.FTTX.FTTH itp. .) do podłączenia MDF i urządzeń końcowych oraz uzyskania rozgałęzienia sygnału optycznego.

 

Kabel jednomodowy G657A Optyczny rozdzielacz PLC 1x16 rozdzielacz plc Rozdzielacz światłowodowy PLC typu ABS 0

Zarys

 

Porty 2 × 2 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 2 × 64
Długość fali roboczej (nm) 1260 ~ 1650
Strata wtrąceniowa (dB) Max (P / S) 3,8 / 4,0 7.1 / 7.3 10,2 / 10,5 13,5 / 13,7 16,5 / 16,8 20,5 / 21,0
Jednorodność strat (dB) Maks 0.6 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Maks 0,15 0,15 0,25 0.3 0.3 0.3
Strata powrotu (dB) Min UPC: 50 APC: 55
Kierunkowość (dB) Min 55
Standardowe włókno wejściowe Pojedyncze włókno SM niewrażliwe na zginanie (ITU G.657A)
Standardowe włókno wyjściowe Niewrażliwe na zginanie włókno wstążkowe SM (ITU G.657A)
Standardowy kolor wyjściowy Niebieski, Pomarańczowy, Zielony, Brązowy, Szary, Biały, Czerwony , Czarny (TIA / EIA 598-B)
Maks. Moc optyczna (mw) 300
Zakres wilgotności (rh) 5% ~ 85%
Temperatura robocza() -40 ~+85
Temperatura przechowywania() -40 ~+85
Opcje złącza FC / SC / LC / ST / MU
Opcje pakowania Nagie urządzenie * Mini tuba * Moduł ABS * Skrzynka LGX * Montaż w szafie 19 '' / 23 ''

* Zgodność z Telcordia GR-1221-CORE i G-1209-CORE.
* Specyfikacja premium dostępna na życzenie.(P / S: Klasa Premium / Klasa standardowa)
* Typowa wartość przy +23 bez strat na złączach.

 
 

 

 

 

Kabel jednomodowy G657A Optyczny rozdzielacz PLC 1x16 rozdzielacz plc Rozdzielacz światłowodowy PLC typu ABS 1

 

 

FAQ

 

P 1. jaki jest termin płatności?

O. Akceptujemy TT, 30% depozytu i 70% salda aganistycznej kopii BL, Western

Unia.

 

P 2. jaki jest czas dostawy?

A. zwykle produkcja zajmie około 10 ~ 15 dni

 

P 3. powiedz mi standard pakietu?

A. W przypadku małej pojemności używa kartonu.

 

 

Szczegóły kontaktu
Eva He

Numer telefonu : +8613332632198

WhatsApp : +8618046902377