products

kabel światłowodowy wielomodowy / wewnętrzny kabel światłowodowy o średnicy 0,25 mm - 3,0 mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Qingying
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11
Numer modelu: G652D
Minimalne zamówienie: 100KM
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Szczegóły dotyczące opakowania: 200 km / rolka, a następnie zapakuj w pudełko kartonowe na 6 rdzenio
Czas dostawy: 10-12 dni
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 30000 KM na dzień
Szczegóły informacji
Średnica kabla: 0,25 mm-3,0 mm Kolor lakieru: Aqua, żółty, niebieski lub inne
Orzecznictwo: IEC 60794-2-10/11 Włókna typu: G652D
Cel kabla: OFNG / OFNR / OFNP Złącza: FC PC
1310nm: 0,36-0,22 dB / Km 1550nm: 0,5-0,4 dB / Km
High Light:

waterproof fiber optic cable

,

tactical optical fiber cable


opis produktu

0,25 mm Wewnętrzny kabel światłowodowy FC Bare Optical Fiber Spools

Posiadamy wszystkie rodzaje światłowodów, których potrzebujesz.

--- kable światłowodowe, warkocze, kable krosowe, moduły loopback

--- LC, SC, ST, FC, MTRJ, MU SMA, MTP / MPO
--- Tryb sinielcowy, wielomodowe, OM1, OM2, OM310G OM4
--- Opancerzony, Un armored
---- multi Core, tryb condiioning
--- Specjalne Taktyczne itp.
funkcje

1. Wysoka utrata powrotu

2. Mała strata wtrąceniowa

3. Patch cord Przeszedł RoHS, ISO9001

4. LZSH lub kurtka z PCW

5. CCTC Światłowód typu Futerał

Ogólne kable krosowe

Dane techniczne i wykonania

Pozycja Tryb pojedyńczy Tryb multi
Rodzaj łączenia UPC APC PC
Utrata wstawki <lub = 0,3 dB <lub = 0,2 dB <lub = 0,3 dB
Reture Loss > lub = 45 dB > lub = 55 dB > lub = 35dB
Powtarzalność <lub = 0,1 dB <lub = 0,1 dB <lub = 0,1 dB
Temperatura -40 / + 80
Typ włókna Jednomode (APC Polish) Multimode (PC / Flat Polish)
Parametr Standard Niska strata Standard Niska strata
Maksymalna utrata przyczepności <0,70 <0.35db <0,70dB <0,35 dB
Retrurn Loss > 60dB Żaden
Trwałość 500 połączeń
temperatura robocza -40 ° C do 80 ° C
Testowa długość fali 1310nm 850nm
 
Materiał

OS1

9 / 125μm

(1310/1550nm)

OM1

62,5 / 125 μm

(850 / 1300nm)

OM2

50 / 125μm

(850 / 1300nm)

OM3

50 / 125μm

(850 / 1300nm)

Tłumienie (dB / km) Typowe wartości 0,4 / 0,3 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5 2,7 / 0,7
Minimalna przepustowość (MHz • km) Nie dotyczy 400/400 160/500 - 1500/500 -
Pierwotna średnica bufora 250μm 250μm 250μm 250μm
Siła Członków 4x1320 Decitex Kevlar element
Temperatura przechowywania / eksploatacji / instalacji -20 ~ + 60
Materiał pochwy Powłoka PVC lub LSZH
Specyfikacja kabla światłowodowego
Liczba włókien 2 4 6 8 12 16 24
Nominalna średnica zewnętrzna (mm) 5,0 ± 0,2 5,1 ± 0,2 5,3 ± 0,2 5,9 ± 0,2 6,6 ± 0,2 7,5 ± 0,2 8,2 ± 0,2
Masa nominalna (kg / km) 19 21 23 28 34 46 57
Max. Obciążenie rozciągające Długoterminowe (N) 220
Krótkoterminowe (N) 660

Raport oceny CIV (627K) .pdf

Szczegóły kontaktu
Yvonne Xie

Numer telefonu : +8618002693917

WhatsApp : +8618046902377