aboutus
Linia produkcyjna

Założona w 2012 r. Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd (QualitY) jest firmą zajmującą się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą, znajduje się w mieście Dongguan w Chinach, a jej powierzchnia warsztatu wynosi ponad 5000 metrów kwadratowych. Naszymi głównymi produktami są adapter światłowodu, szybkie złącze światłowodu, kabel światłowodowy, rozdzielacz światłowodu, tłumik światłowodu, produkty SFP i FTTH.

QY (QualitY) jest certyfikowany ISO9001: 2015 i obsługuje ponad 20 krajów w milionach domów, a zagranicznym partnerom zaufała doskonała jakość produktów i obsługa.

Firma znajduje się w czołówce działu badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży szerokiej gamy produktów światłowodowych i produktów łączności, w tym tulei ceramicznej, złącza światłowodowego itp. Firma Qingying rozwinęła współpracę ze światową siecią klientów. Oferta produktów została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających wymaganiach klientów i jest sprzedawana przede wszystkim w Europie i Ameryce Północnej. Jako firma prywatna high-tech, QINGYING ugruntowała pozycję w branży dzięki swoim wysokiej jakości produktom. Od marca 2008 r. Zakłady produkcyjne Qingying są zarejestrowane w systemie ISO 9001: 2000.

QINGYING składa się z oddanego zespołu młodych i innowacyjnych specjalistów. Cel projektowania i wytwarzania doskonałych produktów utrzymuje przewagę konkurencyjną firmy na rynku. Dzisiaj QINGYING jest dobrze rozpoznawalny w branży komunikacji światłowodowej przez klientów na całym świecie. Tradycja wiodącej technologii, jakości produktów i obsługi klienta umożliwiła firmie szybki rozwój. QINGYING poczynił teraz znaczne postępy. Nadal nadążamy za rosnącym popytem i dążymy do doskonałości.

Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd. Dongguan Qingying Industry Co., Ltd.
QY Trzy budynki Budynek biurowy Kontrola końcowej strony złączy Warsztat na drugim piętrze
OEM / ODM

R & D

Szczegóły kontaktu